Wyszukiwanie zaawansowane
Zawiszacy
do końca stronydo strony głównejdo galerii obrazów
2011-05-21 | Warszawa | Marek Gajdziński
Jak utrzymać stały kontakt?

grupaq zawiszakówPo co i dlaczego?

Przyjaźń, która połączyła nas w Szesnastce, warta jest by ją pielęgnować. Nie zawsze jest to łatwe. Odchodząc z Drużyny, kończąc szkołę czy uczelnię, najczęściej zmieniamy także środowisko. Zakładamy rodziny, rozpoczynamy pracę. Jesteśmy szczęśliwi i podejmujemy nowe wyzwania, które niesie nam życie. To sprawia, że patrzymy raczej w przyszłość niż za siebie. Poznajemy nowych przyjaciół. Spędzamy z nimi, rzadkie wolne chwile życia. Z czasem, problemy dnia codziennego całkowicie absorbują naszą uwagę.  Jednak z biegiem lat, zaczyna nam czegoś brakować. Aż wreszcie,  zdajemy sobie sprawę, że tęsknimy do osób, w których gronie spędzaliśmy nasze najwspanialsze lata młodości. Brakuje nam kontaktu z dawnymi przyjaciółmi, którymi dzieliliśmy trudne i radosne chwile na szlaku harcerskiej przygody.

I tak mamy ogromne szczęście, że jesteśmy Zawiszakami i że przynajmniej raz w roku., Szesnastka wzywa nas wszystkich na Choinkę, gdzie możemy się spotkać i powspominać.

Są jednak tacy, którym to nie wystarcza. Od jakiegoś czasu, spotykamy się przy wielu innych okazjach. Należą do nich: coroczne manewry taktyczne 'Weteran Corps',  Wyprawy wakacyjne,  spotkania Fundacji, jesienne weekendy zawiszackie, wiosenny piknik urodzinowy Lesława i wiele innych okazjonalnych spotkań. Coraz częściej, też naszej pomocy czy rady potrzebuje sama Drużyna. Wszystko to wymaga, sprawnego mechanizmu przepływu informacji.

Postanowiliśmy oprzeć się na najnowocześniejszym środku komunikacji - czyli na poczcie elektronicznej, a konkretnie na znanym mechanizmie grupy dyskusyjnej. Wątpię, żebyśmy toczyli tu jakieś zacięte spory. Wykorzystujemy mechanizm do szybkiej i prostej komunikacji. Szesnastce nie brakuje problemów, więc może kiedyś rozwinie się też i wymiana poglądów.

Pamiętaj! Jeśli kiedykolwiek stracisz kontakt z Szesnastką, odnajdziesz nas pod znanym Ci już adresem naszego serwisu informacyjnego. Natomiast kontakt z przyjaciółmi z młodości, odnowisz dzięki grupie 'Zawiszacy' 

Powiadom wszystkich, z którymi masz kontakt.
Czekamy!

  

Jak zapisać się do grupy?

Wystarczy, że wyślesz pustą wiadomość pocztową na adres:
zawiszacy-subscribe@yahoogroups.com

Jest to Twoja prośba o  zapisanie do grupy. Natychmiast, system wyśle Ci prośbę o potwierdzenie Twojego życzenia. Wystarczy, że odpowiesz na nią używając przycisków 'Odpowiedz' i 'Wyślij' w Twoim programie pocztowym. Twoja prośba poczeka, aż administrator grupy zweryfikuje Cię, jako osobę uprawnioną do korzystania z naszego mechanizmu i wyśle Ci odpowiednie potwierdzenie. Grupa ma status zamknięty po to, aby uniknąć udziału osób i firm, które trudnią się wysyłaniem reklam elektronicznych, za pomocą tego bardzo wygodnego mechanizmu rozsyłania wiadomości.
Z chwilą gdy otrzymasz od administratora potwierdzenie, jesteś już członkiem grupy.

Od tej chwili możesz wysyłać swoje wiadomości i komunikaty na adres:
zawiszacy@yahoogroups.com

Każda wysłana przez Ciebie wiadomość, natychmiast dotrze do skrzynek pocztowych, wszystkich osób zapisanych do grupy. Podobnie, każda wiadomość nadesłana przez któregokolwiek z nich, w tej samej chwili zostanie dostarczona Tobie.
Umawiamy się, że przy pomocy grupy 'Zawiszacy' prowadzimy wyłącznie korespondencję dotyczącą naszego środowiska i Szesnastki. Trzeba też pamiętać o zasadzie korzystania z grupy tylko w przypadku, wiadomości przeznaczonych dla ogółu Zawiszaków. Korespondencja dwustronna, lub adresowana do wybranej, wąskiej części środowiska, powinna być kierowana na adresy indywidualne, po to, aby nie zaśmiecać skrzynek osób nie zainteresowanych.
Co najmniej kilka razy w roku otrzymasz wiadomości dotyczące nas wszystkich: zaproszenia, powiadomienia, prośby, groźby i zażalenia.

 

Gdy znudzi Cię ta forma kontaktu, lub zmęczy Cię natłok maili do czytania, zawsze możesz wypisać się z grupy. Wystarczy, że wyślesz pustą wiadomość na adres:
zawiszacy-unsubscribe@yahoogroups.com

Natychmiast, system wyśle Ci prośbę o potwierdzenie Twojego życzenia. Wystarczy, że odpowiesz na nią używając przycisków 'Odpowiedz' i 'Wyślij' w Twoim programie pocztowym.
W tym momencie zostaniesz automatycznie odłączony od mechanizmu, do którego jednak zawsze możesz powrócić.
Fakt odłączenia od grupy zostanie potwierdzony odpowiednim komunikatem przysłanym z systemu.

Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej na temat funkcjonowania tego mechanizmu, połącz się ze stroną domową grupy:
http://groups.yahoo.com/group/zawiszacy

Lub skontaktuj się z administratorem.

Czekamy na Ciebie!
tymczasowy administrator

Marek Gajdziński

 

P.S.
Obecnie Administratorem Grupy jest Piotr Kaleta

do początku stronydo strony głównej
©2000 - 2019  16WDH